REKLAMA
,
Plaga pijanych rowerzystów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wystarczył jeden weekend. Siedmiu mężczyzn, którzy poruszali się po drogach powiatu będąc pod znacznym wpływem alkoholu, wpadło w ręce policji.

Reklama

Ciekawostką jest to, że policjanci ujawnili tylko jednego podchmielonego kierowcę samochodu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie też 55-letni mieszkaniec gminy Żmudź, który wpadł za kierownicą Fiata. Pozostali to traktorzyści – dwaj, rowerzyści – czterej. Miłośnicy dwóch kółek i alkoholu wpadli na terenie gmin Ruda Huta i Kamień. Jeden z nich to recydywista. Sąd już jakiś czas temu wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów niemechanicznych.

Kierowcy jednośladów pomimo swojej liczebności nie umywają się do możliwości  traktorzystów. Policjanci zatrzymali ich dwóch. Pierwszy wpadł w Pograniczu (gm. Dorohusk), miał blisko promil alkoholu w organizmie. Weekendowy rekord upojenia należy jednak do drugiego. Zatrzymano go w Leśniowicach. Badanie wskazało, że miał w organizmie dwa i pół promila alkoholu.

Wraz policją apelujemy o to, aby pod żadnym pozorem nie wsiadać za kierownicę pojazdów, czy na siodełko roweru, jeśli wcześniej wypiliśmy choćby „tylko jedno piwko”. Nietrzeźwy na drodze stanowi zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Rowerzysta po piwie na ścieżce rowerowej to wielki przestępca!Gratuluję chełmskiej policji co za sukces!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA