REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pobili nastolatka na festynie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zarzuty pobicia usłyszeli wczoraj trzej mieszkańcy gminy Rybczewice. Podczas obywającego się festynu w Kol. Żółkiew, skopali 19-latka z gm. Nielisz. Napastnicy byli pod wpływem alkoholu.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak ustalili funkcjonariusze pokrzywdzony 19-latek z gm. Nielisz przebywał tam ze znajomymi. Około godz. 23,20 został zaczepiony przez czterech nieznanych mu młodych mężczyzn. – Jeden z nich twierdził, że mają mu coś do powiedzenia. Razem odeszli w ustronne miejsce i tam bez powodu 19-latek został przewrócony na ziemię i kopany po całym ciele. W wyniku tego zdarzenia oprócz ogólnych potłuczeń doznał on wybicia zęba – informuje st.asp. Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Na podstawie opisu i wskazówek pokrzywdzonego policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gm. Rybczewice. Zarówno 20-latek jak i jego dwaj młodsi koledzy w wieku 16 lat byli nietrzeźwi. Najstarszy miał 1,5 promila, a młodsi po 1 promilu alkoholu w organizmie. Mundurowi są w trakcie ustalania tożsamości czwartego z napastników.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*