REKLAMA
,
Pociągi znów na trasach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W poniedziałek wracają na trasy niektóre pociągi. POLREGIO uruchomi m.in. połączenie Chełm – Lublin Główny oraz Chełm – Rejowiec.

Reklama

Od poniedziałku (25 maja) w województwie lubelskim wyruszy na trasy około 30 pociągów POLREGIO. Akcja „Przywracamy dobre relacje” odbywa się w porozumieniu z samorządem województwa lubelskiego.

Dla tysięcy osób korzystających każdego dnia z naszej siatki krajowych połączeń POLREGIO, przywracanie częstszego kursowania pociągów oznacza powrót do codzienności, za którą wszyscy tęsknimy. Działając w ramach akcji „Przywracamy dobre relacje” chcemy sprawić, aby powrót ten odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno dla podróżujących, jak i dla naszych pracowników – komentuje Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu POLREGIO.

Na trasy wrócą m.in. pociągi z Chełma do Rejowca, z Chełma do stacji Lublin Główny, ale także połączenia Zamość-Lublin, Siedlce-Terespol czy Biała Podlaska-Łuków.
Przywracanie kolejnych połączeń, m.in. Lublin-Rzeszów planowane jest na czerwiec.

Przewoźnik będzie na bieżąco śledził frekwencję w pociągach i odpowiednio dopasowywał liczbę połączeń oraz liczbę i pojemność składów kursujących na poszczególnych trasach.

Dla bezpieczeństwa zaleca się podróżnym kupowanie biletów za pośrednictwem internetu. W pociągach obowiązkowo zasłaniamy usta i nos oraz zachowujemy bezpieczny dystans od innych pasażerów.

Szczegółowy wykaz przywracanych pociągów w woj. lubelskim znajdziesz tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA