REKLAMA
,
Podejrzani o brutalną napaść zatrzymani
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mają 17 i 18 lat. To oni są podejrzewani, że dopuścili się brutalnej napaści w jednym z lokali w Chełmie. Poszkodowany jest nadal w szpitalu. A o losach napastników dzisiaj zdecyduje prokurator.

Reklama

Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Rejowiec Fabryczny w wieku 17 i 18 lat. Obaj podejrzani są o pobicie 31-latka, do którego doszło w weekend w jednym z lokali w Chełmie. Starszy z nich posługiwał się przy tym siekierą. Pokrzywdzony wciąż przebywa pod opieką lekarską.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (21-22 stycznia) w jednym z lokali w Chełmie. Z relacji pokrzywdzonego 31-latka wynika, że zwrócił kilku młodym mężczyznom uwagę na ich niewłaściwe zachowanie. Wtedy wywiązała się między nimi sprzeczka, podczas której został przez nich zaatakowany i pobity. Jeden z napastników użył siekiery. 31-latka z obrażeniami ciała przewieziono karetką pogotowia do szpitala. W sobotę przeszedł operację. Nadal jest pod opieką lekarzy.

Napastnicy zaraz po tym zdarzeniu opuścili lokal. Wczoraj  (25 stycznia) policjanci kryminalni zatrzymali w tej sprawie dwóch mieszkańców gminy Rejowiec Fabryczny. Mają 17 i 18 lat.
W środę (26 stycznia) obaj usłyszeli zarzut pobicia. Będą też doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Starszy z nich odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA