REKLAMA
,
Okuninka. Podróbki na straganie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

30-latek z Bydgoszczy przyjechał do Okuninki, by sprzedawać zabawki i bransoletki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że były to podróbki. Włodawscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli ponad 2 tysiące bransoletek i zabawek z podrobionymi znakami znanych marek.

Reklama

Włodawscy policjanci zajmujący się zwalczaniem korupcji i przestępczością gospodarczą realizowali czynności wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Białej Podlaskiej. Mundurowi weryfikowali posiadane informacje dotyczące wprowadzania do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek.

W efekcie działań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 sztuk podrobionych zabawek oraz ponad 2100 sztuk bransoletek różnych firm. Te ostatnie oferowane były w zamian za kupony lojalnościowe w jednym z salonów gier w Okunince. Produktami handlował 30-latek z Bydgoszczy.

Za to przestępstwo grozi do 2 lat więzienia. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Ustalają pokrzywdzonych i wartość strat powstałych w wyniku tej działalności.

***

Miejscowości wypoczynkowe na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim to najwyraźniej dobry rynek zbytu. Niedawno policjanci ujawnili podobne praktyki w handlu zabawkami i odzieżą.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA