REKLAMA
,
„Podróż za horyzont” z Teatrem na poduszkach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W sobotnie południe, 26 listopada, w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury wybierzemy się w „Podróż za horyzont” z Teatrem na poduszkach.

Reklama

W sobotę, 26 listopada o godzinie 12:00, Teatr Igraszka z Warszawy zabierze nas w „Podróż za horyzont”. Liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki są dostępne w Młodzieżowym Domu Kultury.

„Podróż za horyzont”, to opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Młodzi widzowie będą mieli także okazję nauczyć się kolorów. Mała Małgosia chciałaby dowiedzieć się, co jest za horyzontem. Postanawia sprawdzić to osobiście. Aby dotrzeć za horyzont, Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory? – Tego dowiemy się 26 listopada.

„Teatr na poduszkach” to cykl rodzinnych kameralnych spektakli połączonych z zabawami integracyjnymi. Prezentowane sztuki w swej treści zawierają przesłania profilaktyczne i integracyjne, przedstawiające pozytywne wzorce zachowań.

„Teatr na poduszkach” jest realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA