REKLAMA
,
Podziel się posiłkiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wigilijny posiłek dla seniora” to akcja chełmskich harcerzy. Jeżeli w Wigilię zechcemy podzielić się przygotowywanymi na wieczór potrawami, to harcerze zaniosą je do potrzebujących.

Reklama

W Wigilię od rana w wielu domach trwać będą gorączkowe przygotowania do uroczystej kolacji. Przygotowanie 12 potraw wymaga przecież finezji i czasu. Ale nie w każdym domu tak będzie. O samotnych, chorych i potrzebujących pomyśleli harcerze z Hufca ZHP Chełm. I proponują akcję „Wigilijny posiłek dla seniora”. Piszą:

Podaruj Wigilię osobie starszej i samotnej. Nikt na Święta nie powinien być sam. Dzięki Twojej pomocy około 50 osób, które w tym roku do stołu usiądą w samotności, będą wiedziały, że ktoś o nich pamięta.

Udział w akcji polega na tym, że przygotowujemy posiłek i pakujemy w plastikowy, zamykany pojemnik. Tak przygotowaną pomoc wieziemy 24 grudnia, w godz. 8:00-10:00 do Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie (ul. Powstańców Warszawy 10).
Stąd harcerze, uczniowie SP nr 11 oraz członkowie Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością „Zbyszko” rozwiozą je do tych, którzy na nie czekają.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA