REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Polesie Camp! Odzyskaj kondycję i zdrowie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Polesie Camp to oryginalny projekt Centrum Turystycznego Wrota Polesia na zdrowy tryb życia i troskę o organizm. O wczasach odchudzająco – oczyszczających, prawdziwej dietetycznej nowości na Lubelszczyźnie.

Pomysł zorganizowania tego typu wczasów narodził się już kilka lat temu, kiedy to zauważyliśmy pozytywny trend dotyczący dbania o odpowiedni sposób odżywiania, zdrowej diety oraz zdrowego trybu życia. Wtedy to właśnie, idea wczasów i aktywnego wypoczynku zaczęła kiełkować jako nasz pomysł. Nasza propozycja nie jest sezonową modą, tylko naturalną odpowiedzią na obecny tryb naszego życia, który w głównej mierze, jest trybem siedzącym, pozbawionym aktywności fizycznej oraz naszpikowanym żywnością przetworzoną.

Reklama

Polesie Camp jako wczasy odchudzająco – oczyszczające mają na celu nauczenie uczestników jak w sposób właściwy komponować posiłki, w jaki sposób ćwiczyć i jak robić to by uniknąć kontuzji. To również dobra okazja do odbudowania równowagi psychicznej i naładowania się pozytywną energią. Jest to też sposobność poznania się z ludźmi, którzy mają taki sam cel – zmiany życia na lepsze – chcąc tracić na wadze i równocześnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Czy te wczasy będą przygodą dla uczestników- to się okaże- na pewno otworzą Wrota do przygody życia, którym jest zmiana swojego żywienia i aktywności fizycznej na lepsze. Na pewno te 6 dni wpiszę się im w pamięci. Walka z nadwagą powinna być procesem długotrwałym i dobrze przemyślanym. W okresie jesienno- zimowym zwykle jemy więcej dodatkowo ograniczając naszą aktywność fizyczną. Takie działania mają wpływ na przyrost zbędnych kilogramów i obniżenia estetyki własnego wyglądu. Okres wiosenny jest dobrym czasem do rozpoczęcia działań mających na celu polepszenie naszego wyglądu. W końcu każdy chce wyglądać dobrze w sezonie letnim.  Warto jednak pamiętać, ze o wiele łatwiej jest utrzymać prawidłową wagę, prawidłowo się odżywiając na co dzień, niż stawiać sobie wygórowane postanowienia o utracie wagi i zmianie trybu życia. Jeżeli jesteśmy otyli lub nawaga jest duża, naszym głównym celem jest poprawa wyglądu do czasu urlopu i rozpoczęcie działań temu sprzyjających powinno się zacząć o wiele wcześniej, niż na wiosnę. Tydzień wczasów odchudzających we Wrotach Polesia w Sawinie, dokładnie przygotuje uczestników do tego procesu. Każdy z uczestników wyjedzie bogatszy o wiedzę z zakresu żywienia, aktywności fizycznej dostosowanej do swoich predyspozycji, a po za kończonym turnusie dodatkowo każdy z wczasowiczów otrzyma  wskazówki  jak należy dalej postępować by wzmocnić i utrwalić efekt pobytu na Polesiu Camp.

Nawet do 8 centymetrów mniej

Uczestnik naszych wczasów może spodziewać się utraty nawet do 8 centymetrów w talii  i proporcjonalnie w biodrach, faktycznej utraty wagi uzależnionej od własnych predyspozycji organizmu. Wysmuklenie sylwetki, poprawa jędrności ciała i redukcja cellulitu, odzyskanie witalności, energii, pogody ducha i wiary we własne możliwości to kolejne plusy. A chcemy też poprawić kondycję i wydolność organizmu oraz wyrobić i utrwalić wśród uczestników zdrowe nawyki. Podczas pobytu na „Polesie Camp” każdy spożywać będzie 5 posiłków (3 główne oraz 2 przekąski), a aktywność fizyczna zostanie podzielona wg  predyspozycji wczasowiczów. Maksymalnie wypełniony czas zajęciami uwydatni efekty pobytu na wczasach odchudzająco- odchudzających.

Z racji tego, że jest to wypoczynek bardzo aktywny, przyda się nam obuwie sportowe zarówno to do ćwiczeń na zewnątrz jak i w obiekcie. Niezbędny będzie strój sportowy, bielizna termo aktywna oraz strój na basen. Sprzętem nie należy się martwić ponieważ wszystko jest udostępnione przez organizatora. Zapomniałam dodać, że chyba najważniejszą rzeczą, którą powinniśmy ze sobą zabrać jest pozytywne nastawienie i dużo uśmiechu.

Polesie Camp: Wczasy odchudzająco – oczyszczające będą trwać 6 dni (5 noclegów). Dla każdego z uczestników zostanie ustalona indywidualna dieta, treniningi będą podzielone zarówno na ćwiczenia w obiekcie, jak i na świeżym powietrzu.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama