REKLAMA
,
Policja ujęła pedofila. Umówił się na „randkę” z 13 – latką
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który chciał uprawiać seks z 13 – latką. Na „randkę” umówił się przez Internet. Zamiast „dziewczynki”, czekali na niego policjanci.

Reklama

Przed kilkoma dniami  do komendy w Krasnymstawie zgłosił się 23 – letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna powiadomił funkcjonariuszy, że dzień wcześniej  na jednym z internetowych czatów zalogował się jako 13-letnia dziewczyna. – Rozmowę z nim nawiązał mężczyzna, który przedstawił się jako 31 letni mieszkaniec Lublina. Po krótkiej wymianie  zdań rozmowa zeszła na tematy erotyczne. 31-latek  przekonany, iż rozmawia z trzynastolatką wysłał jej swoje nagie zdjęcie. Po wymianie numerów telefonów komórkowych  dalszy kontakt odbywał się za pośrednictwem sms-ów – komentuje Anna Kamola z KMP w Lublinie.

Policja zabezpieczyła elektronikę

Kolejnym krokiem 31-latka była  propozycja spotkania w celu kontaktów seksualnych. W końcu rozmówcy umówili się na spotkanie, do którego miało dojść w Lublinie.  Mężczyzna  bardzo się zdziwił, kiedy zamiast 13-latki, przyszli policjanci. – 31-latek został zatrzymany. Kryminalni w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania zabezpieczyli elektroniczne nośniki – dodaje Kamola.

Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, dotyczący usiłowania złożenia propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz
 • I co mu zrobia za samo pisanie?

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA