REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Policjanci na Walentynki
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Miłość to również odpowiedzialność za drugiego człowieka. Z takim walentynkowym przesłaniem występują policjanci z chełmskiej drogówki na szkoleniach z bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z chełmskiej drogówki zorganizowali trzydniową walentynkową akcję skierowaną na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Akcja odbywa się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie, przy okazji szkolenia związanego z kierowaniem ruchem drogowym. Każdorazowo, z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczestniczy w niej po kilkanaście osób.

Reklama

Policjanci informują o różnych aspektach bezpieczeństwa na drogach, M.in. o konieczności zwrócenia szczególnej uwagi na rowerzystów i pieszych. Znane są przypadki, że pośpiech, alkohol, nieostrożne wejście na jezdnię czy nieuwaga miały wpływ na liczbę oraz skutki zdarzeń drogowych.

W tych dniach chcemy przed takimi tragediami ostrzegać oraz promować wzajemną życzliwość i szacunek dla życia innej osoby – mówią chełmscy policjanci. – W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich, pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że mamy tylko jedno życie i ktoś bliski czeka na nas.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama