REKLAMA
,
Policjanci na Walentynki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Miłość to również odpowiedzialność za drugiego człowieka. Z takim walentynkowym przesłaniem występują policjanci z chełmskiej drogówki na szkoleniach z bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z chełmskiej drogówki zorganizowali trzydniową walentynkową akcję skierowaną na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Akcja odbywa się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie, przy okazji szkolenia związanego z kierowaniem ruchem drogowym. Każdorazowo, z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczestniczy w niej po kilkanaście osób.

Reklama

Policjanci informują o różnych aspektach bezpieczeństwa na drogach, M.in. o konieczności zwrócenia szczególnej uwagi na rowerzystów i pieszych. Znane są przypadki, że pośpiech, alkohol, nieostrożne wejście na jezdnię czy nieuwaga miały wpływ na liczbę oraz skutki zdarzeń drogowych.

W tych dniach chcemy przed takimi tragediami ostrzegać oraz promować wzajemną życzliwość i szacunek dla życia innej osoby – mówią chełmscy policjanci. – W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich, pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że mamy tylko jedno życie i ktoś bliski czeka na nas.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA