REKLAMA
,
Policjantka z pucharem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska policjantka Iwona Panas zajęła III miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji. Policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie uczestniczyli w wyścigu kolarskim Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Reklama
W ramach wyścigu, w którym wystartowało 2390 zawodników, odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. W wyścigu tym swój udział brali również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Trasa licząca ponad 60 kilometrów i około 1200 metrów przewyższeń pozwala uczestnikom pokonać rundę królewską etapu Tour de Pologne, czyli BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej i jej okolicach, gdzie amatorzy mają możliwość zmierzenia się z samym sobą i rywalami na znanych podjazdach np. „Ścianie BUKOVINA” w Gliczarowie.
Reprezentujący chełmską komendę asp. Iwona Panas, asp. szt. Wojciech Mróz oraz Zbigniew Kraska wśród 85 policjantów i pracowników, którzy ukończyli ten wymagający wyścig, zajęli wysokie miejsca.
I tak w III Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji, asp. szt. Wojciech Mróz uplasował się na 37 pozycji, Zbigniew Kraska zajął 47 miejsce wśród policjantów i pracowników Policji, a asp. Iwona Panas (na zdjęciu druga od prawej) zajęła III miejsce otrzymując puchar z rąk gen. insp. Jarosława Szymczyka. Nasza policjantka uzyskując znakomity czas przejazdu uplasowała się jednocześnie na 27 miejscu w klasyfikacji generalnej kobiet.
Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA