REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Połowa ferii jeszcze przed nami
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Na  zajęcia pod hasłem “Zima w mieście” zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Połowa ferii jest jeszcze do zagospodarowania.

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczną ofertę zimowego wypoczynku MDK adresuje wyłącznie do uczniów klas I-IV.
Za nimi pierwszy tydzień ferii i zajęcia m.in. modelarskie, muzyczne, teatralne, taneczne i plastyczne. Na tych ostatnich dzieci tworzyły m.in. ziołowe mydełka, slimy, malowały akrylem naśladując styl Van Gogha, odkrywały tajemnice perspektywy i szyły kolorowe fartuszki.

A co będzie się działo w tym tygodniu?

Dalej będzie dużo tańca. Będą warsztaty tańca jazzowego, tańca z pomponami i boogie.
Swoje drzwi dla młodych artystów otworzą, tak jak w ubiegłym tygodniu, pracownie plastyczne: Color Wheel, Modna Sztuka i Plastelownia.  Na zajęcia muzyczne zaprasza Orkiestra Wszystko Gra, a na wspólne majsterkowanie pracownia modelarska Dedal i Ikar. Będą także zajęcia teatralne „Opowieści z walizki”, zajęcia studyjne „Uwalniamy lektury” oraz quizy dla uczestników zajęć pod nazwą „Dobrze wiedzieć”.

Specjalną atrakcją tegorocznych ferii są zajęcia z robotyki. MDK zaprasza na nie wspólnie z CEMEX Polska i Edukido. Szczegółowy program zajęć znajdziecie na stronie:http://www.mdkchelm.pl/aktualnosci/zima-w-miescie-2021/

Wszystkie zajęcia organizowane są zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dodatkowo przypominamy, że do 20 stycznia w MDK czekają na prace w konkursie „Bajkowanie”. Swoje prace mogą nadsyłać nie tylko uczestnicy zajęć feryjnych, ale wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych.

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*