REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

O pechu może mówić każdy, kto dzisiaj (21.10.2020) wybrał się w drogę z Chełma w kierunku Lublina lub z tej właśnie strony próbował do naszego miasta wjechać.

Reklama

Na środę 21 października br. rolnicy zaplanowali drugą odsłonę protestu przeciwko „piątce dla zwierząt„, nowemu prawu forsowanemu przez Zjednoczona Prawicę. Tym razem rolnicy w proteście przeciwko polityce rządu wyjechali swoimi traktorami na ważne szklaki komunikacyjne. W przypadku Chełma była to droga krajowa nr 12. I kto wie, czy nie  było to jeszcze bardziej dolegliwe niż pierwsza odsłona rolniczej walki. Przypomnijmy – poprzednio podobna wędrówka za sznurem traktorów odbywała się ulicami Chełma. Rolnicy zablokowali w ten sposób al. Armii Krajowej i al. Żołnierzy I AWP.

Traktory dały się kierowcom we znaki. Kilkakrotnie przemierzyły drogę Chełm – Stołpie (zobacz video). Za wlokącym się sznurem kilkunastu maszyn ustawiał się wielokilometrowy korek. W normalnych warunkach na przejechanie niespełna 7 kilometrowego odcinka od wieży w Stołpiu do Ronda Dmowskiego potrzeba 5-6 minut. W środę około południa ten przejazd zabrał nam prawie półtorej godziny.

Napisz komentarz
 • Powinna policja im mandaty wlepic to im się odechce. Niech gospodarki swojej każdy pilnuje a nie utrudnia ludziom życie.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
  Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Miasto rusza do walki z wirusem
  Zapal znicz dla medyka
  Zapal znicz dla medyka
  Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
  Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
  REKLAMA