REKLAMA
,
Pomóż bezdomnym zwierzętom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

plakatBezdomne zwierzęta nie cieszą się ze świąt. Są zmarznięte, głodne i smutne. Wspólnymi siłami możemy odmienić ich los.

Reklama

W najbliższy weekend na Placu Łuczkowskiego odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas niego chełmianie mogą spotkać się ze znajomymi przy wspólnym kolędowaniu, ubieraniu choinki i przy straganach, gdzie będą mogli kupić świąteczne upominki. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na akcję zapoczątkowaną w zeszłym roku przez Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt i Stowarzyszenie WeRwA – „Zwierzęta też chcą mieć święta”. W tym roku do organizacji przyłączyło się także Stowarzyszenie Activitas, Fanpage Bezdomniaki z Chełma oraz blog kulturalny Żyj Lepiej.

Członkowie włączających się w akcję organizacji skłaniali ludzi prywatnych, a także uczniów szkół do podzielenia się rękodziełami, ze sprzedaży których fundusze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Chełmskiej Straży. Przedmiotów na ten cel zebrano bardzo dużo – od małych bombek, kartek świątecznych, po choinki z makaronu, choinki z szyszek, stroiki na stół wigilijny czy na drzwi. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wizualnie przygotować swojego domu na ten szczególny czas – koniecznie musicie zapoznać się z ofertą. Cel jest szczytny, za pieniądze zebrane z zakupów dokonanych przez mieszkańców Chełma, Straż będzie mogła zapewnić bezdomnym zwierzętom lepszy byt. Podczas kiermaszu będzie także można odebrać kupony z trwającej do 17 grudnia licytacji, z których zysk także zostanie przekazany na rzecz CHSOZ. Na kiermasz można przynosić także karmę lub stare koce.

Podczas weekendu poczujemy, że jesteśmy jednością. W nas jest siła, a jeśli jest siła, to moc pomagania jest podwójna. Zapraszamy zarówno na jarmark jak i na kiermasz na rzecz zwierząt.

Widzimy się w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-18:00 na Placu Łuczkowskiego!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA