REKLAMA
,
Pomóż Biszkoptowi!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

10380311_777708335639048_7652568391274484927_nChełmska Straż Ochrony Zwierząt zajmująca się pomocą bezdomnym zwierzakom prosi ludzi o dobrych sercach o pomoc dla jednego z psiaków.

Reklama

Biszkopt to około 3-letni pies w typie labradora, który został odnaleziony w połowie grudnia. Jak mówią jego opiekunowie, pies jest łagodny, nie przejawia agresji ani wobec ludzi, ani wobec innych zwierząt. Lubi jeździć samochodem i jest ogromnym przytulasem. Nie ulega jednak wątpliwości, że błąkając się bez opieki człowieka, Biszkopt wiele przeszedł. Na głowie i w okolicach oczu pies ma rany, które najprawdopodobniej powstały na skutek pogryzienia przez inne psy.

Opiekunowie Biszkopta dokładali wszelkich starań, by odnaleźć właściciela psa, jednak poszukiwania okazały się bezskuteczne. W związku z tym Biszkopta można zaadoptować. Aktualnie pies przebywa w Domu Tymczasowym. Nim jednak psiak ostatecznie będzie mógł zostać adoptowany, potrzebuje opieki weterynaryjnej. Dotychczas Biszkopt został odpchlony i odrobaczony, a także dostał antybiotyki, które pomogą mu wyzdrowieć. Niestety stan zdrowia Biszkopta nie wykluczył operacji, która ma się odbyć 5 stycznia w klinice weterynaryjnej w Lublinie. Związane jest to z dużymi kosztami. Opłacenie leków, operacji i transportu to ponad 350 zł. W związku z tym Chełmska Straż Ochrony Zwierząt apeluje o pomoc. Każda złotówka jest ważna. Dzięki nawet drobnej pomocy, Biszkopt wróci do zdrowia.

Wpłat można dokonywać tutaj:
Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochroni Zwierząt
Nr konta Bank PKO BP 57 1020 1563 0000 5902 0099 5126
z dopiskiem: BISZKOPT

Pokażcie, że los bezdomnych zwierząt nie jest wam obojętny! Razem możemy zdziałać więcej. Liczymy na to, że Biszkopt wróci do zdrowia i wkrótce zamiast schorowanego, smutnego psiaka zobaczymy zdjęcia zupełnie zdrowego i merdającego ogonem szczęśliwego psa.

Zdjęcia: CSOZ

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA