REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zbieramy nakrętki dla Oliwiera
Pomóżmy małemu chełmianinowi
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Patrzymy na niego i dla nas jest najpiękniejszy. Jest naszym cudem, który słodko uśmiecha się co rano. Teraz kiedy ma kilka miesięcy, nie jest jeszcze tak źle, ale wiemy, że to tylko cisza przed burzą. 

Tak dramatycznie rozpoczyna się apel o pomoc jaki rodzice pięciomiesięcznego Oliwiera umieścili w portalu siepomaga.pl. Pomóżmy małemu chełmianinowi. Chłopiec urodził się z kilkoma wadami kończyn.

Musi mierzyć się z niedorozwojem kości udowej prawej, skróceniem kości, hemimelią łokciową, deformacją zaosiową przedramienia lewego i brakiem IV i V palca u lewej dłoni.

Wszystkie te wady, będą miały fatalny wpływ na rozwój dziecka. Przyniosą mu wielkie cierpienie.  Jak piszą rodzice:

Obecnie między nóżkami jest 6 cm różnicy, ale jeśli w porę nie zareagujemy, ta różnica będzie się pogłębiać. Może dojść nawet do 25 cm.

Zdesperowana rodzina znalazła potencjalne rozwiązanie – terapię w Paley European Institute. Zyskali zapewnienie, że lekarze instytutu pomogą dziecku. Jednak leczenie będzie bardzo skomplikowane i długotrwałe.

…wiemy, że to nasza życiowa szansa. Zrobimy wszystko, żeby uzbierać potrzebną kwotę. 

Ta zaś dla chełmskiej rodziny jest niebagatelna, bo sięga prawie 400 tysięcy. 

Jak możemy pomóc małemu chełmianinowi

Żeby zdobyć taką sumę, rodzice  zdecydowali się na publiczną zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem wyspecjalizowanego portalu. Starają się też poruszyć serca ludzi komunikując się z mediami. Pomóżmy więc małemu chełmianinowi i przyłączmy się do walki o przyszłość Oliwiera. Wystarczy wejść na stronę internetową i za jej pośrednictwem wpłacić dowolną kwotę.  Dotychczas zrobiło to 440 0sób, które wpłaciły 30 755,35 zł. To nawet nie jest jeszcze 10 procent potrzebnej sumy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*