REKLAMA
,
„Ponadstandardowo” odnaleźli łódkę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Na pomoc policjantów zawsze można liczyć” – cieszył się mieszkaniec Lublina. Był pod wrażeniem „ponadstandardowych” działań włodawskich mundurowych przy poszukiwaniu jego łódki.

Na początku czerwca w komisariacie w Urszulinie mieszkaniec Lublina zgłosił kradzież łódki. Policjanci z Włodawy i Urszulina cały czas pracowali nad jej odzyskaniem. Jak się okazało, była ona zakotwiczona na zbiorniku wodnym w miejscowości Wytyczno i z niewyjaśnionych przyczyn zatonęła. Niedawno strażakom z OSP w Urszulinie udało się ją wyłowić. Zguba wróciła do właściciela.

Reklama

Lublinianin był pod wrażeniem zaangażowania policjantów włodawskiego pionu kryminalnego oraz policjantów z Urszulina w tej sprawie. Właściciel łódki uznał, że działania funkcjonariuszy znacznie wykraczały poza obowiązki służbowe. Sam też postanowił działać niestandardowo i swoje podziękowania złożył włodawskiemu komendantowi na piśmie.

Dzisiaj (15 lipca) Komendant Powiatowy Policji we Włodawie podziękował prezesowi OSP we Włodawie, Franciszkowi Gruszkowskiemu oraz jego zastępcy Waldemarowi Makarewiczowi za doskonałą współpracę pomiędzy służbami, dzięki której możliwe jest niesienie ludziom pomocy.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA