REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Popsuło się i trudno. Lwowska bez świateł
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Lwowska/Wieniawskiego przy skręcie na osiedle Słoneczne oraz na przejściu dla pieszych na wysokości „Carrefoura”.  Na razie nie będzie naprawiana, a kierowcy i piesi muszą sobie radzić jak potrafią.

Reklama

Jak podaje Zarząd Dróg Miejskich w Chełmie, sygnalizacja świetlna przy ul. Lwowskiej przestała działać, bo spalił się cały sterownik urządzenia. Koszt jego wymiany to około 20 tys. zł. Przy czym – zastrzegają fachowcy – nawet zakup nowego sterownika może na niewiele się przydać, bo sygnalizacja w tym miejscu jest już poważnie wyeksploatowana. Władze miasta mają zaś w planach remont Lwowskiej i postawienie nowej sygnalizacji. Problem w tym, że to nie będzie w tym roku.

Tak więc piesi i kierowcy – na najbliższe kilkanaście miesięcy – zostali pozostawieni  sami sobie. Muszą sobie radzić, jak potrafią.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • ludzie którzy chcą coś zrobić są, ale potrzeba rozbić ich skorupy, którymi otoczyli się patrząc na to bagno jakim stało się nasze miasto za rządów obecnej pani prezydent. Wszyscy spekulują, że to ich ostatni rok i mam nadzieję, że tak będzie, ale potrzeba mocnej alternatywy, lidera który skupi wokół siebie ludzi myślących, wykształconych i nie uwikłanych dotychczas w państwowe stołki.

  No votes yet.
  Please wait...
 • A my jeszcze rok musimy męczyć się z tą ekipą nieudaczników,ale to małe piwo,problem,że nie ma ludzi,ktorzy chcieliby coś zrobić,a nie tylko dorwać się do koryta,a forsy dla władzy jeszcze wystarczy.Moim zdaniem prezydentowi upadajacego miasta 5 tys. miesiecznie powinno wystarczyc,radni nie musza dostawać diet,1 wice wystarczy…A czy ktos chocby to zaproponował?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ja im się nie dziwię. Dlaczego mają naprawiać i zadłużać miasto? Przecież już niedługo przestaną rządzić więc boją się, że będą bardzo dokładnie rozliczeni z wydatków. Poza tym zajęci są kombinowaniem kto i gdzie będzie się ustawiał po przegranej. Ktoś szuka miejsca w MPC-u, ktoś w parku wodnym, ktoś szykuje się na dyrektora nowo połączonych szkół. Wiecie jak to jest dba się o siebie a na dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców nie ma czasu.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama