REKLAMA
,
Pościg ulicami Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Powodem jego ucieczki był fakt przewożenia papierosów pochodzących z przemytu.   

Reklama

Policjanci z chełmskiej drogówki otrzymali informację, że w kierunku ulicy Hrubieszowskiej, poruszać się będzie samochód marki Chrysler, w którym znajdują się papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kiedy funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd, udali się za nim dając jednocześnie sygnały do zatrzymania. Kierujący nie reagował na to i dalej kontynuował swoją jazdę ulicami miasta. W pewnej chwili chcąc uniknąć zatrzymania jechał nawet po chodniku.

Policjantom udało się zatrzymać  kierującego na ulicy Lwowskiej. Okazało się, że pojazdem poruszał się 32- letni mieszkaniec miasta. W samochodzie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli blisko 3500 paczek papierosów pochodzących z przemytu. Zatrzymali też prawo jazdy kierującego.

Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano wstępnie na kwotę ponad 56 tysięcy złotych. Mężczyzna odpowie za zarzuty przewożenia papierosów bez polskich znaków  akcyzy, nie zatrzymanie się do kontroli drogowej i poruszanie się po chodniku.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA