REKLAMA
,
Poskarżył się na żonę, trafił do aresztu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczorajszej nocy do chełmskiej komendy przyjechał 33-latek, by poskarżyć się na żonę. Stwierdził, że „kobieta coś kombinuje, bo zabrała mu dokumenty”. Podczas rozmowy policjant wyczuł od niego alkohol. Badanie wykazało, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził więc w areszcie.

Reklama

Do niecodziennej interwencji doszło wczoraj w godzinach nocnych (5/6 sierpnia). Do dyżurnego chełmskiej komendy zgłosił się obywatel Rumunii, który chciał poinformować o niewłaściwym zachowaniu swojej żony. Stwierdził, że „kobieta coś kombinuje, bo zabrała mu dokumenty”.

Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie u policjanta, że może być pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusz się nie pomylił. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w  organizmie. 33-latek przyjechał na komendę samochodem osobowym marki Mercedes. Autem do domu już nie wrócił, a noc spędził w policyjnym areszcie.

Za jazdę samochodem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości grozi: do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 lat do lat 15 oraz obowiązkowe świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości od 5 do 60 tys. zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA