REKLAMA
,
Poszybował na latarnię
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Siła uderzenia była tak duża, że wybiła auto do góry, aż uderzyło w latarnię na wysokości niemalże trzech metrów. Do zdarzenia doszło wczoraj w Krasnymstawie.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Krasnymstawie. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na obwodnicę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mitsubishi. Kierujący nim 42-letni mieszkaniec Lublina nie zdołał wyhamować i uderzył w tył volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła auto z jezdni wprost na przydrożną latarnię. Pojazd uderzył w słup na wysokości niemalże 3 metrów. Latarnia się złamała.

Reklama

Wszystko działo się na oczach patrolujących policjantów z krasnostawskiej drogówki. Mundurowi od razu udzielili uczestnikom pierwszej pomocy. Na miejscu interweniowało pogotowie, straż pożarna oraz  pogotowie energetyczne. Aż trudno uwierzyć, ale nikomu nic się nie stało. Kierujący volkswagenem 19-latek z gminy Krasnystaw wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Drugi kierowca ma tylko ogólne potłuczenia. Obydwaj mężczyźni podróżowali sami i byli trzeźwi.

Z uwagi na to, że kierowca volkswagena swoim zachowaniem stworzył realne zagrożenie dla życia i zdrowia kierowcy mitsubishi i innych uczestników ruchu drogowego, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA