REKLAMA
,
Powiat włodawski. Ranni i rozbite samochody
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To nie była spokojna niedziela na drogach powiatu włodawskiego. Najpierw na trasie Włodawa-Okuninka doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego trzy osoby trafiły do szpitala. Później kierujący hondą wpadł w poślizg i dachował. Na koniec pijany rowerzysta nie zatrzymał się przed znakiem Stop i uderzył w jadące auto.

Reklama

W niedzielę (23 sierpnia) na drogach powiatu włodawskiego doszło do trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych.
Około godz. 14:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut na trasie Włodawa-Okuninka. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierująca toyotą corolla 36-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej wpadła w poślizg i uderzyła w jadący z naprzeciwka seat ibiza. W wyniku zderzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń.

Godzinę później policjanci „drogówki” dostali wiadomość o zdarzeniu w Kołaczach. Tam 28-letni mieszkaniec Łodzi podróżujący hondą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się na dach. Kierujący został przewieziony do szpitala, bez poważnych obrażeń.

Około 17:00 policjanci dostali kolejne zgłoszenie, tym razem o zderzeniu rowerzysty z pojazdem marki Kia Sportage. Dzielnicowy ustalił, że rowerzysta z dużą prędkością wyjechał z drogi podporządkowanej. Nie zatrzymał się przed znakiem Stop i doprowadził do zderzenia. Nic nikomu się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że 62-latek z gminy Wola Uhruska ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA