REKLAMA
,
Powojskowe autobusy na aukcji
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Powojskowe pojazdy, łodzie, maszyny, sprzęt techniczny są do kupienia w Lublinie. W piątek w Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się kolejny przetarg na mienie wycofane z wojska.

Reklama

W ofercie znalazło się aż 139 pozycji o łącznej wartości prawie 484 tys. zł. Ceny wywoławcze zaczynają się już od 50 zł, a kończą na 19 tys. zł. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Przetargi na powojskowy sprzęt i pojazdy wracają do Lublina. Wśród wystawionych pozycji coś dla siebie znajdą zapewne fani powojskowej motoryzacji. Na nowych właścicieli czekają autobusy autosan w cenie wywoławczej od 10 tys. zł., trzy autobusy sztabowe wycenione na 8 tys. za sztukę oraz aż 11 kultowych starów 200 w cenie ofertowej 3,2 tys. zł lub 4 tys. zł za sztukę. W Lublinie kupimy również trzy mikrobusy marki Lublin (od 2 tys. zł. za sztukę), sanitarne wersje tarpana iveco ( 9 tys. zł) oraz poloneza (1,7 tys. zł)., a także osobowe: daewoo nubira (1 tys. zł) i opel vivaro (7 tys. zł)

Do wzięcia jest też cysterna paliwowa dystrybutor na samochodzie Star 266 w cenie 9 tys. zł; cysterna paliwowa – przyczepa za 7 tys. zł; polowa stacja zasilania, za którą przyszły właściciel będzie musiał zaoferować minimum 10 tys. zł oraz najdroższa pozycja lutowego przetargu – wyceniona na 19 tys. zł spycharka hydrauliczna DZ-27S NA T-130.

Prowadzących gospodarstwa rolne zainteresować może ciągnik ursus C-360 wystawiony do sprzedaży za 13 tys. zł oraz koparka ciągnikowa KT-0162 ursus C-360, za którą trzeba zapłacić minimum 14 tys. zł.
Miłośnicy turystyki wodnej oraz wędkarze mogą złożyć oferty na zakup łodzi saperskich ŁS- 76M oraz łodzi desantowej, wycenionych odpowiednio na 2 tys. oraz 1 tys. zł. Szanse na stanie się przetargowym hitem mają pakiety skrzyń drewnianych, które cieszą się ogromnym wzięciem w sklepie internetowym AMW. W Lublinie ceny wywoławcze – w zależności od wielkości zestawu – wahają się od 1,6 tys. zł do 9,8 tys. zł.

Pozycją wartą uwagi jest także pakiet artykułów technicznych zawierający m. in.: czteroboran sodowy boraks 97% – ekologiczny i bezpieczny minerał szerokiego zastosowania o właściwościach antyseptycznych, przeciwgrzybiczych i owadobójczych oraz wykorzystywaną przy produkcji szkła, ceramiki i akumulatorów minię ołowianą, filc i talk techniczny.

Wśród wystawionych pozycji znajdziemy też tak różnorodny asortyment jak wózki transportowe i podnośniki widłowe, namioty – warsztatowy i techniczny, domki przewoźne i kontenery, granitową kostkę drogową, drewno opałowe czy pakiety z artykułami medycznymi. W ofercie dostępne są też zestawy z materiałami i sprzętem warsztatowym, które na każdym lubelskim przetargu wzbudzają duże zainteresowanie oferentów.

Potencjalni nabywcy przed złożeniem ofert będą mogli obejrzeć poszczególne pozycje przetargowe w poniedziałek, 11 lutego. Szczegóły dostępne są stronie Agencji:  https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1405

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 15 lutego (piątek), o godz. 13.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA