REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Powojskowe pojazdy i kuchnie polowe
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na kupców czekają ciągniki Ursus, autobusy, kuchnie polowe, narzędzia warsztatowe, agregat śniegowy. We wtorek (5 listopada) Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przeprowadzi kolejny przetarg, na który trafi powojskowy sprzęt i pojazdy.

Reklama

Najbliższy przetarg organizowany przez lubelski oddział AMW to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy szukają powojskowych samochodów. Już od 5 tys. zł za sztukę kupimy np. tarpany 4022 w wersji sanitarnej. Tyle samo trzeba będzie wyłożyć za terenowego honkera 2424. W Lublinie nie zabraknie też samochodów marki… Lublin. Na kupców czekać będzie łącznie aż 10 egzemplarzy – modeli 3322 i 3324.  Potencjalni zainteresowani muszą się w tym przypadku liczyć z wydatkiem co najmniej 1000 zł za sztukę.

Fanów pojazdów

o większych gabarytach powinny zainteresować autobusy pasażerskie H-10.10 oraz H-06.10.03 z sanockiej fabryki AUTOSAN. Każdy z nich w cenie wywoławczej 5 tys. zł. Do sprzedaży Agencja przeznaczyła też mniej popularny autobus star tema włoskiej marki Cacciamali. Cena wyjściowa to 12 tys. zł.

Po przerwie w Lublinie pojawiły się ponownie ciągniki Ursus. Za modele C-360 oraz U-902 trzeba będzie odpowiednio zapłacić minimum 9 tys. zł oraz 12 tys. zł. Coś dla siebie znajdą również mechanicy i kolekcjonerzy. Do wzięcia są pakiety części zamiennych do autobusów autosan, jelczów, lublinów, nys, polonezów, starów, żuków, a także GAZ-ów i ZIŁ-ów.

Hitem listopadowego przetargu

zostaną prawdopodobnie – cieszące się zawsze ogromną popularnością – kuchnie polowe KP-340. Cenę wywoławczą za każdą z pięciu wystawionych sztuk ustalono na 4 tys. zł. Osoby działające w branży gastronomicznej mogą zainteresować kotły warzelne parowe o różnych pojemnościach, których ceny wahają się od 400 zł do 1 tys. zł.

Najdroższą pozycją zbliżającego się przetargu jest pakiet okien uchylno-rozwiernych. Przygotowany zestaw składa się ze 130 okien o wymiarach 1570x2005mm. Przyszły właściciel będzie musiał zapłacić za nie przeszło 32 tys. zł.
Z kolei najtaniej kupimy wytwornicę acetylenowa typ 2-1,5/03 CP oraz pakiet sprzętu służby MPS zawierający m.in. kanistry i beczki. Każda z pozycji została wyceniona na 50 zł.

W przetargowej ofercie lubelskiego oddziału znalazł się również tak

różnorodny asortyment

jak drewniane skrzynie, w których przechowywano petardy oraz granaty ręcznych, agregaty prądotwórcze, myjki karcher, pilarkę tarczową, prostowniki, tokarki uniwersalne, strugarki, urządzenia tnące, walec wibracyjny czy wiertarka słupowa WKA-25. Do wzięcia są też pakiety ze sprzętem medycznym, laboratoryjnym, materiałami budowlanymi i inżynieryjnymi oraz artykułami kulturalno-oświatowymi, gdzie znalazły się m.in. perkusja, rzutniki, stół bilardowy czy wzmacniacze.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty. Otwarcie ofert nastąpi we wtorek 5 listopada br., o godz. 14:00, w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

Szczegółowe informacje o przetargu dostępne są na stronie Agencji: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1522

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama