REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Powstanie biuro Nowoczesnej w okręgu chełmskim
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

– W naszym okręgu powstanie biuro, aby realizować cele jakie sobie wyznaczymy na pierwszych spotkaniach. Dla mnie dużym zadaniem jest stworzenie struktur lokalnych – mówi Mateusz Prucnal, który był “jedynką” Nowoczesnej w okręgu chełmskim.

Prucnal w rozmowie z naszą redakcją stwierdza, że jego wynik w ostatnich wyborach to duży sukces i traktuje go jako duży kredyt zaufania. – Co prawda nie jest on jeszcze wystarczający, aby reprezentować mieszkańców naszego regionu w Sejmie RP, natomiast jest on na tyle satysfakcjonujący, aby dalej działać dla mieszkańców – dodaje.

Nowoczesna Ryszarda Petru jest nowym ugrupowaniem, które na Lubelszczyźnie pojawiło się najpóźniej, a wiele osób o działaniach partii nie wiedziało. Aktualnie zajmują się organizowaniem klubu parlamentarnego, w naszym okręgu ma powstać także biuro, aby realizować cele, które wyznaczyli sobie na pierwszych spotkaniach. – Dla mnie dużym zadaniem jest stworzenie struktur lokalnych we wszystkich powiatach, a także w gminach. One w przyszłości pozwolą w pełni wykorzystać nasz potencjał – komentuje Prucnal, który w ostatnich wyborach uzyskał poparcie 5 556 mieszkańców regionu.

Najbliższym celem jest start w wyborach samorządowych. Jak zapowiada lider listy, Nowoczesna chce aby w ich szeregach znalazły się kompetentne osoby, które będą racjonalnie prowadzić politykę lokalną: ważnym elementem jest fakt, aby obywatel był w centrum zainteresowania. Chcemy stawiać na mocną gospodarkę lokalną, praktyczną edukację, aby młode osoby nie chciały wyjeżdżać ze wschodu oraz infrastrukturę, która przyciągnie inwestorów.

Źródło fot. MP Fanpage

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Fajny gość, oby im się udało 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jak widać trzeba gdzieś przechowywać materiały po ostatniej kampanii wyborczej 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • A po co na to??

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *