REKLAMA
,
Pozbawili 12-latka wolności
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chcieli go tylko postraszyć. Wybrali jednak dość drastyczny sposób. Kobieta i dwóch mężczyzn siłą wepchnęli 12-letniego chłopca do bagażnika samochodu i przewieźli po osiedlu w Chełmie.

Reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25 kwietnia) przed godziną 14:00 na jednym z osiedli w Chełmie. Przypadkowa osoba zauważyła, że dwaj mężczyźni wkładają siłą do bagażnika samochodu marki BMW małoletniego chłopca, po czym odjeżdżają. O zdarzeniu poinformowała dyżurnego komendy.

Zaraz po zgłoszeniu policjanci odnaleźli na terenie Chełma samochód, którym poruszali się sprawcy. Wytypowali i zatrzymali w związku z tym zdarzeniem 22-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 20 i 23 lata. Wszyscy są mieszkańcami Chełma.
Mundurowi ustalili, że pokrzywdzonym jest 12-letni chłopiec, którego przez kilka minut wieźli w bagażniku samochodu. Następnie wypuścili go grożąc pobiciem, gdy powie komuś o tym zajściu. Chcieli go w ten sposób nastraszyć, bo miał być w konflikcie z siostrą jednego z nich. Małoletni w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Wczoraj (26 kwietnia) kobieta i młodszy z mężczyzn zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty. Zastosowano też wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Z kolei z 23-latekiem czynności procesowe będą wykonywane dzisiaj.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA