REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Poznaj Oman
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Oman to mało znany kierunek wakacyjnych wypraw. Jest okazja dowiedzieć się czegoś więcej o tym kraju podczas najbliższego spotkania Chełmskiego Klubu Podróżników.

Reklama

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na 52. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników. Gościem będzie Anna Polakowska, która przedstawi Oman – azjatyckie państwo na Półwyspie Arabskim.
Jak opisuje Polakowska, Oman to malownicza kraina dolin rzecznych, gór, jaskiń, pustyń i oceanu. Postrzegany jest jako jedno z najbezpieczniejszych państw świata arabskiego. Kusi zapachami perfum, urzeka barwami tkanin i niespotykaną nigdzie indziej przyrodą. To ojczyzna drzew kadzidłowca i… Sindbada Żeglarza.
Oprócz opowieści, uczestnicy spotkania będą mieli okazję zobaczyć zdjęcia i filmy z Omanu. Nie zabraknie świeżo przywiezionych z tego kraju upominków, które zostaną rozlosowane wśród uczestników.

Chełmski Klub Podróżników zbiera się w piątek 19 stycznia br., o godz. 19, w kawiarni artystycznej DeCaffencja. Wstęp jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. 82 563 00 81 wew. 312.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama