REKLAMA
,
Pożyczył rower, bo chciał jechać do sklepu, ale jednośladu już nie oddał
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

16-latek pożyczył od kolegi rower. Tłumaczył, że chce tylko podjechać nim do sklepu i za chwilę go odda. Gdy po dłuższej chwili chłopak nie wracał, właściciel powiadomił rodziców, ci zadzwonili na policję. 

Reklama

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek. – Z relacji 17-letniego mieszkańca gminy Chełm wynika, że spotkał się on ze znanym mu 16-latkiem. W pewnej chwili chłopak pożyczył od niego rower, gdyż chciał pojechać nim do sklepu. Pomimo upływu dłuższego czasu nie wrócił już do miejsca, w którym się spotkali – informuje Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów.

W tej sprawie mundurowi przyjęli zawiadomienie. Wartość strat oszacowano na kwotę 1600 złotych. We wtorek 16-latek z rowerem został zauważony przez rodzica pokrzywdzonego w pobliżu lombardu.

– Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali go kilka ulic dalej. Rower został odzyskany i przekazany pokrzywdzonemu – informuje Czyż.

Jak się okazało 16-latek wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. Po wykonaniu z nim czynności,  chłopak został przekazany pod opiekę matki. Teraz ze swojego przywłaszczenia będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • wartość roweru 1600zł? to pewnie była jakaś merida albo droższa indiana. takich drogich rzeczy sie nie pozycza przypadkowym osobom…

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA