REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Jest praca dla nauczycieli
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ofert pracy dla nauczycieli nie było od dawna. W tym tygodniu poszukiwanych jest aż pięciu i to za całkiem niezłe pieniądze. Praca od najbliższego roku szkolnego.

Tego typu oferty to rzadkość, biorąc pod uwagę sytuację pedagogów na lokalnym rynku pracy. Zespół Przedszkolno-Szkolny Joanna Gębal poszukuje nauczyciela biologii, informatyki, języka angielskiego, plastyki, muzyki, sztuki oraz języka niemieckiego. Niestety w większości przypadków w grę wchodzi umowa zlecenia. Zarobki do 3 100 zł brutto. Praca od września.

Reklama

Dwie ciekawe oferty zamieścił Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Biłgoraju – Inspektorat Chełm. Poszukiwany jest pracownik, który zapewni obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń. Praca na pełen etat, umowa o pracę, ale w zastępstwie. Więcej szczegółów tutaj. Drugi poszukiwany pracownik musiałby zapewnić obsługę klienta w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych. Praca do wzięcia od pierwszych dni sierpnia. Jedyny minus – zarobki do 2 tys. zł. Sprawdź informacje. 

Informatyk poszukiwany. Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie poszukuje specjalisty, który zajmie się pisaniem programów finansowych, tworzeniem baz danych czy kontrolą urządzeń komputerowych. Jest to praca tymczasowa oferowana przez agencję. Zarobki od 2 tys. zł.

Inne oferty pracy:

 

Szczegółowe informacje na temat ofert pracy dostępne są tutaj. 

  • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
  • tel: 82 562-76-97
  • fax: 82 562-76-68
  • email: luch@praca.gov.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama