REKLAMA
,
Praca u Kozaka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

10392373_680767652000700_6156528111571960522_nJeśli interesuje Cię gastronomia, potrafisz z wdziękiem przemykać między restauracyjnymi stolikami i równie płynnie opowiadać o przygotowanych potrawach, zgłoś się do Pizzerii Kozak!

Reklama

Restauracja Kozak, Whisky Pub, Hotel Kozak, Restauracja Lwów – sieć lokali należących do braci Jacka i Mirka Kozaków rozrasta się ku uciesze chełmskich klientów ceniących sobie wygodę, luksus i dobre jedzenie. Nie da się ukryć, że każdy degustator prócz wrażliwego podniebienia ma także baczne spojrzenie, którym rejestruje zachowania obsługi. Życzliwy uśmiech, otwartość, elastyczność to cechy, które powinny być priorytetem u dobrego kelnera lub kelnerki, by reprezentatywnie i godnie przedstawiać przysmaki proponowane w danym lokalu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, na fanpage’u Restauracji Kozak mieszczącej się przy ul. Reformackiej 7 pojawiło się ogłoszenie. Poszukiwany jest kelner lub kelnerka z dużym doświadczeniem w branży lub tylko z przygotowaniem teoretycznym. Jeśli gastronomia to Twój żywioł nie zwlekaj. Zgłoś się do Restauracji Kozak i rozpocznij swoją wielką przygodę!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA