REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Praca u Kozaka
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

10392373_680767652000700_6156528111571960522_nJeśli interesuje Cię gastronomia, potrafisz z wdziękiem przemykać między restauracyjnymi stolikami i równie płynnie opowiadać o przygotowanych potrawach, zgłoś się do Pizzerii Kozak!

Restauracja Kozak, Whisky Pub, Hotel Kozak, Restauracja Lwów – sieć lokali należących do braci Jacka i Mirka Kozaków rozrasta się ku uciesze chełmskich klientów ceniących sobie wygodę, luksus i dobre jedzenie. Nie da się ukryć, że każdy degustator prócz wrażliwego podniebienia ma także baczne spojrzenie, którym rejestruje zachowania obsługi. Życzliwy uśmiech, otwartość, elastyczność to cechy, które powinny być priorytetem u dobrego kelnera lub kelnerki, by reprezentatywnie i godnie przedstawiać przysmaki proponowane w danym lokalu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, na fanpage’u Restauracji Kozak mieszczącej się przy ul. Reformackiej 7 pojawiło się ogłoszenie. Poszukiwany jest kelner lub kelnerka z dużym doświadczeniem w branży lub tylko z przygotowaniem teoretycznym. Jeśli gastronomia to Twój żywioł nie zwlekaj. Zgłoś się do Restauracji Kozak i rozpocznij swoją wielką przygodę!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*