REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pracowite wakacje chełmskich zapaśników
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, chełmscy zapaśnicy odrabiają zaległości. Wakacje poświęcają na treningi przed jesiennym sezonem startowym.

Zawodnicy i zawodniczki MKS Cement Gryf  Chełm uczestniczą w  zgrupowaniach szkoleniowych kadry województwa i kadry Polski.
Po zakończonym zgrupowaniu kadry województwa w Krasnobrodzie, do Białogardu na zgrupowanie kadry narodowej kadetek (15-17 lat) wyjechały trzy reprezentantki chełmskiego klubu: Wiktoria Kamela, Daniela Tkachuk i Danuta Lisiewicz. Do sztabu szkoleniowego podczas tego zgrupowania powołany został także Dariusz Kucharski.
Głównym celem centralnego zgrupowania jest przygotowanie reprezentacji kadetek do startu w zbliżających się Mistrzostwach Europy, które zostaną rozegrane w pierwszych dniach września.

O dużym wyróżnieniu może też mówić najmłodszy kadet chełmskiego klubu – 15-letni Hubert Sidoruk. Trener kadry narodowej powołał go na zgrupowanie centralne do Raciborza. Tam zawodnicy będą szlifować formę do startu w Mistrzostwach Europy.

Za kilka dni rozpoczynają się zgrupowania kadry narodowej juniorów. Będą w nich uczestniczyć Szymon Szymonowicz i Igor Shepetun.
A kolejne dni to dla wszystkich grup wiekowych intensywne przygotowania na zgrupowaniach. Jedni pojadą ćwiczyć w górach, inni na Mazurach, a inni w ośrodkach sportowych na terenie województwa lubelskiego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*