REKLAMA
,
Prawnicy doradzają za darmo
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Masz problem natury prawnej, z którym nie umiesz sobie poradzić? Potrzebujesz wskazówek jak odpowiedzieć na pismo z urzędu, a może nie wiesz, jak zinterpretować konkretne przepisy? Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej.

Reklama

Przy Chełmskich Organizacjach Pozarządowych od roku funkcjonuje Biuro Porad Prawnych i Obywatelskich. – W ramach jego działalności dyżury pełni czterech prawników – mówi Joanna Bielecka z ChOP. – Pracują u nas pro bono, a ich porady są bezpłatne. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy Chełma jak i całego powiatu.

Z jakimi sprawami najczęściej przychodzą ludzie poszukujący pomocy? Zwykle potrzebują po prostu wskazówek dotyczących tego, jak powinni zachować się w określonych sytuacjach. Często dotyczy to spraw o charakterze rodzinnym, majątkowych, spadkowych czy alimentacyjnych. Wiele problemów dotyczy kwestii wynikających ze zderzenia zwykłego obywatela z urzędami. Zdarzają się również sprawy z zakresu prawa pracy, odszkodowań, ekwiwalentu za urlopy, czy dochodzenia roszczeń z tego tytułu.

Biuro Porad Prawnych i Obywatelskich ma siedzibę przy ul. Wojsławickiej 7 (parter, budynek firmy „Escott”). Zapisy na bezpłatne porady prowadzone są pod nr tel. 518-355-237.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA