REKLAMA
,
Premiera w Teatrze Ziemi Chełmskiej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już pod koniec stycznia 2020 roku Teatr Ziemi Chełmskiej pokaże widzom swój nowy spektakl. Zapraszamy na premierę „Wszystko w rodzinie”.

Reklama

Teatr Ziemi Chełmskiej szykuje na nowy rok premierę sztuki „Wszystko w rodzinie”.  Jej autorem jest mistrz farsy – Ray Cooney. Spektakl reżyseruje Marcin Wąsowski.

Sztuka rozgrywa się w jednym z londyńskich szpitali i opowiada m.in. o więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

W obsadzie wystąpią znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura i Marta Adamiec.

Zapraszamy na premierowe przedstawienie 25 stycznia 2020 r., godz. 18.00, Chełmski Dom Kultury. Bilety po 40 zł już w sprzedaży.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA