REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Premiera w Teatrze Ziemi Chełmskiej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już pod koniec stycznia 2020 roku Teatr Ziemi Chełmskiej pokaże widzom swój nowy spektakl. Zapraszamy na premierę „Wszystko w rodzinie”.

Reklama

Teatr Ziemi Chełmskiej szykuje na nowy rok premierę sztuki „Wszystko w rodzinie”.  Jej autorem jest mistrz farsy – Ray Cooney. Spektakl reżyseruje Marcin Wąsowski.

Sztuka rozgrywa się w jednym z londyńskich szpitali i opowiada m.in. o więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

W obsadzie wystąpią znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura i Marta Adamiec.

Zapraszamy na premierowe przedstawienie 25 stycznia 2020 r., godz. 18.00, Chełmski Dom Kultury. Bilety po 40 zł już w sprzedaży.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama