REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Prezydent Duda w Chełmie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Prezydent RP Andrzej Duda  spotka się dziś, 4 czerwca, z mieszkańcami Chełma. Spotkanie rozpocznie się około godz. 16.00  na Placu Niepodległości.

Na Placu od rana trwają prace organizacyjne. Nie liczcie więc na miejsca parkingowe. Jak informują służby miejskie,  na placu przed gmachem zostanie wydzielona przestrzeń, która ułatwi zachowanie obowiązujących zaleceń sanitarnych w trakcie zgromadzenia. Ze względów organizacyjnych, zainteresowani winni pojawić się na miejscu nieco wcześniej. Uczestnicy powinni też pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa. Obowiązuje także przepis o zachowaniu odległości co najmniej 2 metrów od innych oraz stosowania się do zaleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Wczoraj (3 czerwca) Marszałek Sejmu ogłosiła termin wyborów prezydenckich w 2020 roku. Odbędą się 28 czerwca. Jednym z kandydatów na najwyższy urząd w państwie jest obecnie urzędujący prezydent Duda. Stąd spotkanie można traktować jako element kampanii wyborczej.

Andrzej Duda przebywa na Lubelszczyźnie od wczoraj. W Urszulinie spotkał się z Kołami Gospodyń Wiejskich działającymi na terenie naszego województwa (na zdjęciu).

Waszej działalności nie da się wycenić – tak wiele robicie dla lokalnej społeczności, tradycji, umacniania obyczajów, tożsamości – wszystkiego, co ważne i stanowi o tym, że możemy z podniesioną głową mówić o sobie: tak, jesteśmy Polakami i tak, w większości wywodzimy się z terenów wiejskich – mówił Prezydent.

***

Andrzej Duda odwiedził nasze miasto także przed szczęśliwymi dla siebie wyborami w 2015 roku. Tutaj możecie zobaczyć filmową relację z tej wizyty.

Foto: Jakub Szymczuk/KPRP

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*