Reklama
Autor: Anna Wesołowska | Dodano: 22 maja 2018
Problem z uzależnieniem? Wiemy, gdzie szukać pomocy

Osoby uzależnione mogą liczyć na darmową pomoc psychologiczną i prawną. Miasto podpisało umowę ze stowarzyszeniem „Przystań” na prowadzenie specjalnego Punktu konsultacyjnego.

Reklama

W maju Miasto Chełm podpisało umowę ze Stowarzyszeniem Integracji Rodzin „Przystań” w Chełmie na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego i prowadzenie specjalnego Punktu  konsultacyjnego. Punkt ma zadanie udzielać pomocy psychospołecznej i prawnej osobom uzależnionym, zagrożonym uzależnieniem od substancji psychoaktywnych oraz członkom ich rodzin.
W ramach Punktu od teraz do 15 grudnia 2018 roku (również w okresie wakacji) mieszkańcy miasta mogą liczyć na bezpłatne porady psychologiczne i prawne związane z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.

Porady psychologiczne udzielane będą we wtorki, w godz. 15-17;
Porady prawne udzielane będą w piątki, w godz. 15-17.

Stowarzyszenie Integracji Rodzin „Przystań” mieści się przy ul. Ogrodowej 46, tel. 82 564 36 32.

Ponadto na zlecenie Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii prowadzona jest Internetowa poradnia dla osób zagrożonych uzależnieniem, uzależnionych i ich bliskich pod adresem www.narkomania.org.pl.

Podajemy jeszcze numer Ogólnopolskiego Telefonu Zaufania Narkomania 801 199 990, pod który można dzwonić codziennie w godz. 16-21.

Reklama

Udostępnij

Zostań i przeczytaj więcej

Reklama

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptuję postanowienia Regulaminu. Oświadczam także, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszenie. Wyrażam zgdoę na przetwarzania danych osobowych przez Wydawcę portal chelmski.eu