REKLAMA
,
Próbowaliście już jazdy na hulajnogach?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Hulajnogi – od wczoraj mieszkańcy Chełma mogą korzystać z nowego środka transportu. Do 15 kwietnia, w ramach promocji, pierwsze 10 minut śmigamy za darmo.

Reklama
W poniedziałek (4 kwietnia) ruszył w Chełmie system elektrycznych hulajnóg Lime. Docelowo w naszym mieście będzie rozmieszczonych 150 hulajnóg. Będą one dostępne w wybranych lokalizacjach, m.in. na placu Gdańskim, w okolicy aquaparku, przed Urzędem Miasta. Miejsca ustawienia sprzętu będą się zmieniać wraz z rozwojem aplikacji w Chełmie.
 
Firma Lime z okazji startu programu przygotowała dla mieszkańców Chełma promocję. Tak więc z kodem CZESCCHELM nowi użytkownicy otrzymują za darmo 10-minutowy przejazd. Ten kod będzie działał do 15 kwietnia, bądź do wyczerpania limitu.
 
Hulajnogi w Miasto Chełm już są – cieszył się wczoraj prezydent Jakub Banaszek. – Od dzisiaj w Chełmie możecie korzystać z hulajnóg Lime. Co ważne, miasto nie ponosi żadnych opłat z tego tytułu.
Zainteresowani korzystaniem z nowego środka transportu w Chełmie znajdą więcej szczegółowych informacji w aplikacji Lime. Zatem, by skorzystać z hulajnóg, wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem Android bądź iOS, a następnie zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR.
 

Przypomnijmy, że w tym roku pojawi się w Chełmie także rower miejski. Szerzej na ten temat pisaliśmy m.in. tutaj. Prawdopodobnie w czerwcu chełmianie będą mogli korzystać ze 180 rowerów miejskich rozlokowanych w 17 stacjach.

***

Hulajnogi w Chełmie wzbudziły spore zainteresowanie, zwłaszcza wśród młodszych mieszkańców. Wczoraj w różnych częściach miasta obserwowaliśmy całe grupy młodzieży, które chętnie korzystały z okazji.

Próbowaliście już jazdy na hulajnogach? Podzielcie się wrażeniami!

 

Rating: 3.1/5. From 10 votes.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz
 • ciemnota zostawia to badziewie na środku przejścia – tuz przy jezdni

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ciekawe czy taki pomysł sprawdzi się w Chełmie. No i konserwacja pewnie będzie przyjeżdżała z Lublina.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA