REKLAMA
,
Program WOŚP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

wosp11 stycznia w całym kraju odbędzie się dwudziesty trzeci koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze będą przeznaczone dla wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. 120 tysięcy wolontariuszów zgłosiło się do pomocy przy zbiórce. 

Reklama

Program Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:
10:23-13:23 na deptaku odbędzie się część motoryzacyjno-mundurowa m.in. pokaz sprzętu i działań paramilitarnych, „Zobacz Chełm z wysoka, czyli wyjazd strażackim podnośnikiem na 25 metrów”, „Chełmianie w hełmie, czyli zdjęcia w metalowej czapce”, darmowa grochówka, loteria fantowa, licytacje oraz szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz pokaz akcji ratowniczej podczas pozorowanego wypadku drogowego.
10:23- spotkanie uczestników 10 Wielkoorkiestrowego Rallysprintu na parkingu przy ul. Sybiraków. Wszyscy, którzy posoadają prawo jazdy i dysponują sprawnym do ruchu samochodem mogą wziąć udział w rajdzie. Wpisowe to wpłata minimum 30 złotych do orkiestrowej puszki.
16:00- orkiestrowe granie przeniesie się do hali miejskiej (ul. Graniczna). Młodzieżowy Dom Kultury zaprezentuje pokazy taneczne Formacji Tańca Jazzowego Ballo, Formacji Tańca Nowoczesnego Foton i Klubu Boogie Opus Twist. Chełmski Dom Kultury reprezentować będą Klub Tańca Towarzyskiego TAKT, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz Chełmska Orkiestra Dęta. Dodatkowo odbędzie się kiermasz prac plastycznych i modeli latających. Atrakcją będzie widowiskowy pokaz modelu latającego sterowanego radiem. Na scenie zobaczymy także Bimber Boys i Estradę Dziecięcą. Dla najmłodszych przewidziane są plac zabaw, wata cukrowa i wiele niespodzianek od firmy Świat Rozrywki.
Dwudziesty Trzeci finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończy „Światełko do nieba”.

Rolę koordynatora pełni Automobilklub Chełmski.

Zdjęcie: Bartłomiej Barczyk/ Agencja Gazeta

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA