REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Program WOŚP
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

wosp11 stycznia w całym kraju odbędzie się dwudziesty trzeci koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze będą przeznaczone dla wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. 120 tysięcy wolontariuszów zgłosiło się do pomocy przy zbiórce. 

Program Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:
10:23-13:23 na deptaku odbędzie się część motoryzacyjno-mundurowa m.in. pokaz sprzętu i działań paramilitarnych, “Zobacz Chełm z wysoka, czyli wyjazd strażackim podnośnikiem na 25 metrów”, “Chełmianie w hełmie, czyli zdjęcia w metalowej czapce”, darmowa grochówka, loteria fantowa, licytacje oraz szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz pokaz akcji ratowniczej podczas pozorowanego wypadku drogowego.
10:23- spotkanie uczestników 10 Wielkoorkiestrowego Rallysprintu na parkingu przy ul. Sybiraków. Wszyscy, którzy posoadają prawo jazdy i dysponują sprawnym do ruchu samochodem mogą wziąć udział w rajdzie. Wpisowe to wpłata minimum 30 złotych do orkiestrowej puszki.
16:00- orkiestrowe granie przeniesie się do hali miejskiej (ul. Graniczna). Młodzieżowy Dom Kultury zaprezentuje pokazy taneczne Formacji Tańca Jazzowego Ballo, Formacji Tańca Nowoczesnego Foton i Klubu Boogie Opus Twist. Chełmski Dom Kultury reprezentować będą Klub Tańca Towarzyskiego TAKT, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz Chełmska Orkiestra Dęta. Dodatkowo odbędzie się kiermasz prac plastycznych i modeli latających. Atrakcją będzie widowiskowy pokaz modelu latającego sterowanego radiem. Na scenie zobaczymy także Bimber Boys i Estradę Dziecięcą. Dla najmłodszych przewidziane są plac zabaw, wata cukrowa i wiele niespodzianek od firmy Świat Rozrywki.
Dwudziesty Trzeci finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończy “Światełko do nieba”.

Rolę koordynatora pełni Automobilklub Chełmski.

Zdjęcie: Bartłomiej Barczyk/ Agencja Gazeta

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*