REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“Projekt Grechuta” w ChBP
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

To będzie wieczór czarownej muzyki. Na 13 września ChBP  zaprasza na spotkanie z zespołem Plateau, który zagra własne interpretacje największych przebojów Marka Grechuty.

Reklama

“Projekt Grechuta” był czwartą płytą zespołu Plateau, na której znalazło się 10 utworów znakomitego i niezapomnianego Marka Grechuty. Zostały nagrane na nowo, w wyjątkowych, niebanalnych aranżacjach i wyprodukowanych przez Wojciecha Waglewskiego. Nie zabrakło tam klasyków: „Dni których nie znamy”, „Wiosna, ach to Ty”, „Będziesz moją panią” czyli przebojów znanych wszystkim, ale i mniej znanych utworów o równie wspaniałych walorach artystycznych.

Piosenki zostały przedstawione w odważnych wersjach, lecz nie zostały pozbawione klimatu i magii nadanych im przez mistrza Grechutę. Producentem muzycznym płyty był artysta szczególny i multimedialny, lider formacji Voo Voo, Wojciech Waglewski, który również na płycie zagrał i zaśpiewał.
W towarzystwie Plateau, pojawili się też inni znakomici goście, jak Martyna Jakubowicz, Sonia Bohosiewicz oraz Jacek „Budyń” Szymkiewicz z zespołu Pogodno. Muzycznie album wzbogacił jeden z muzyków z oryginalnego składu zespołu Anawa i przyjaciel Marka Grechuty, Jacek Ostaszewski.

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert w piątek, 13 września, o godz. 18:00 Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Jeśli mogę o to poprosić, to wrzućcie mój komentarz na stronę zespołu Plateau i CH B P. Serdeczne dzięki. Eugeniusz.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Byłem, słuchałem i bardzo byłem wzruszony. Pełna sala aktywnych widzów. Profesjonalni muzycy. Prowadzący koncert, solista zespołu, z ogromnym poczuciem humoru i pięknym głosem.
  Dobór repertuaru znakomity. Utwory Grechuty, Jackowskiego, Cohena i kompozycje własne . Wszystko to złożyło się na duchową ucztę. Widzowie/starsi i młodsi/ to docenili owacją na stojąco.
  Serdeczne podziękowania organizatorom tego koncertu t.j.wszystkim pracownikom CH B P i całej plejadzie innych osób z Redakcją Chełmskiego Eu. Jeszcze raz dziękuję. Eugeniusz.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama