REKLAMA
,
„Projekt Grechuta” w ChBP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To będzie wieczór czarownej muzyki. Na 13 września ChBP  zaprasza na spotkanie z zespołem Plateau, który zagra własne interpretacje największych przebojów Marka Grechuty.

Reklama

„Projekt Grechuta” był czwartą płytą zespołu Plateau, na której znalazło się 10 utworów znakomitego i niezapomnianego Marka Grechuty. Zostały nagrane na nowo, w wyjątkowych, niebanalnych aranżacjach i wyprodukowanych przez Wojciecha Waglewskiego. Nie zabrakło tam klasyków: „Dni których nie znamy”, „Wiosna, ach to Ty”, „Będziesz moją panią” czyli przebojów znanych wszystkim, ale i mniej znanych utworów o równie wspaniałych walorach artystycznych.

Piosenki zostały przedstawione w odważnych wersjach, lecz nie zostały pozbawione klimatu i magii nadanych im przez mistrza Grechutę. Producentem muzycznym płyty był artysta szczególny i multimedialny, lider formacji Voo Voo, Wojciech Waglewski, który również na płycie zagrał i zaśpiewał.
W towarzystwie Plateau, pojawili się też inni znakomici goście, jak Martyna Jakubowicz, Sonia Bohosiewicz oraz Jacek „Budyń” Szymkiewicz z zespołu Pogodno. Muzycznie album wzbogacił jeden z muzyków z oryginalnego składu zespołu Anawa i przyjaciel Marka Grechuty, Jacek Ostaszewski.

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert w piątek, 13 września, o godz. 18:00 Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Jeśli mogę o to poprosić, to wrzućcie mój komentarz na stronę zespołu Plateau i CH B P. Serdeczne dzięki. Eugeniusz.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Byłem, słuchałem i bardzo byłem wzruszony. Pełna sala aktywnych widzów. Profesjonalni muzycy. Prowadzący koncert, solista zespołu, z ogromnym poczuciem humoru i pięknym głosem.
  Dobór repertuaru znakomity. Utwory Grechuty, Jackowskiego, Cohena i kompozycje własne . Wszystko to złożyło się na duchową ucztę. Widzowie/starsi i młodsi/ to docenili owacją na stojąco.
  Serdeczne podziękowania organizatorom tego koncertu t.j.wszystkim pracownikom CH B P i całej plejadzie innych osób z Redakcją Chełmskiego Eu. Jeszcze raz dziękuję. Eugeniusz.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA