REKLAMA
,
Proponował pomoc, a okazał się złoczyńcą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna zaproponował 71-latkowi z gminy Urszulin pomoc przy naprawie dachu. Kiedy doszło do porozumienia i wypłaty zaliczki, przyszły pracownik napadł na starszego Pana, związał mu ręce taśmą i okradł.

Reklama

Do Komisariatu Policji w Urszulinie zgłosił się wczoraj (20 września) 71-latek, który powiadomił mundurowych o rozboju. Do przestępstwa miało dojść dzień wcześniej, kiedy 35-letni mężczyzna zaproponował seniorowi pomoc przy naprawie dachu. Podczas ustalania szczegółów, mieszkaniec gminy Urszulin postanowił wypłacić pracownikowi zaliczkę. Wyjął pieniądze w kwocie 2300 złotych, a wtedy 35-latek miał złapać go za ręce, wykręcić i związać z przodu taśmą. Następnie wyrwał mu pieniądze i uciekł.

Włodawscy i urszulińscy kryminalni zajęli się tą sprawą i ustalili miejsce przebywania złodzieja. Podczas przeszukania policjanci znaleźli pieniądze w kwocie ponad 1500 złotych pochodzące z rozboju. Mundurowi zabezpieczyli je i zatrzymali 35-latka. Wczoraj urszulińscy śledczy na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego przedstawili mu zarzut rozboju.

Mężczyzna dzisiaj (21 września) będzie doprowadzany do prokuratury. Może mu grozić nawet do 18 lat więzienia, bo był już karany za podobne przestępstwa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA