REKLAMA
,
Protest w obronie sądów trwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tak jak w wielu miastach naszego kraju, tak i w Chełmie trwa protest przeciwko zmianom w systemie sądownictwa. Wczoraj przed Sądem  Rejonowym pojawiło się blisko 200 osób.

Reklama

Zebranych nie zniechęciła fatalna pogoda. Mimo ulewy przyszło ich blisko dwukrotnie więcej niż w środę (pisaliśmy o tym tutaj). Wszystko dzieje się wezwania do działania publikowane w mediach społecznościowych. Co istotne uczestnicy skrupulatnie przestrzegają zasady nie eksponowania swoich ewentualnych sympatii politycznych.

Nie ma znaczenia, jakie masz poglądy czy do jakiej partii należysz – mówią. – Ważne, że nie zgadzasz się na łamanie Konstytucji i prawa przez władzę.

Uczestnicy wczorajszej manifestacji zapowiadają, że nie zamierzają zrezygnować. Przed sądem przy al. Armii Krajowej będą także dzisiaj wieczorem (godz. 21).

Napisz komentarz
 • wytlumaczie jak to jest np. z afera sowa i przyjaciele: siedza kelnerzy ,a ci co robia badz robili przekrety uczestnicza pewnie w takich demonstracjach?

 • jhg /az tak plytkie rozumowanie u ciebie widac jak malo rozumiesz co sie stanie jesli Prezydent nie zawetuje .To wtedy nie bedzie ze obojetnie kto rzadzi ale komu ja to mowie skoro masz plytkie myslenie………….

 • Dzisiaj wybieram sie na protest w Chelmie kto nie chce powrotu komuny ,oby bylo jak najwiecej nas na demonstracji.

 • Dzisiaj w Senacie RP głosowano nad zaoraniem Sądu Najwyższego, gdzie jest nasz przedstawiciel Józef Zając?

 • Jak zobaczyłam Kazia Mazurka, wieloletniego działacza PZPR, obecnie SLD (Postaw na Chełm Agaty Fisz) to się odechciewa wszystkiego. Mazurek ktory blisko 60lat czerpie garściami z Systemu stoi ze świeczką jako antysystemowiec. Porażka.

 • „Nie ma znaczenia, jakie masz poglądy czy do jakiej partii należysz – mówią. ” Oczywiście, że nie ma dlatego też te ludki nie protestowały nigdy za poprzednich ekip chociaż powodów było równie dużo co teraz. Dla mnie pis to takie samo dno co ta pożal się Boże opozycja, jednak hipokryzja u tych obecnie protestujących bije po oczach aż boli.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Na Kolejową jeszcze poczekamy
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Przyszłość dworca budzi emocje
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Miliony na Plac Łuczkowskiego
  Na Jagielońskiej kładą asfalt
  Na Jagiellońskiej kładą asfalt
  REKLAMA