REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Przed nami Niedźwienalia 2015. Znamy artystów!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Święto studentów PWSZ w Chełmie ma nową nazwę! Nie na Juwenalia, ale na Niedźwienalia zapraszamy  zapraszamy już 14 maja do Parku Miejskiego. Wiemy już, kto na nich zagra!

Wydarzenie Facebook. Zapisz się!

Tradycja – tradycją, ale do Chełma nie przyjedzie zespół Big Cyc! Pierwszym artystą, który został ogłoszony przez Samorząd PWSZ w Chełmie jest Kudłaty SoundSystem, czyli Łukasz Różycki z Warki – raper, wokalista i beatboxer. Zajmuje się beatboxem i śpiewem modulowanym przy pomocy wszelkiego rodzaju elektronicznych zabawek. Jego repertuar oscyluje wokół muzyki reggae z elementami rocka, popu i hip-hopu.

Drugim artystą Niedźwienaliów 2015 będzie jeden z najbardziej popularnych zespołów disco – polo. Z Zamościa do Chełma przyjedzie Power Play, autorzy takich hitów jak “Zawsze coś”, “Wole Ole” czy “Nie bo nie”. Nominowani do wielu nagród m.in. za Przebój Roku, Teledysk Roku czy Wykonawca Roku przyznawaną przez stację telewizyjną TV.Disco.

Na zakończenie imprezy z pewnością zaśpiewacie “Każdego dnia, dziękuje Bogu za to, że cię mam”. Gwiazdą wieczoru będzie Mesajah czyli Manuel Dengifo Diaz, polski wokalista reggae, dancehall i raggamuffin. Współpracował m.in. z Kamilem Bednarkiem, L.U.C, Hadesem i Tallibem. W 2014 roku w ramach Eska Music Award został nomimowany do kategorii Najlepszy Artysta.

Jak zapowiadają organizatorzy, czeka nas zabawa, aż do późnych godzin nocnych. Impreza wystartuje o godz. 16:00, a afterparty będzie “grane” w klubie Underground. Zapraszamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • 14 maja, 14 maja… Co za różnica. A plakat robi wrażenie 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • kto to pisal? Polecam Jakis kurs pisania, bo nie da sie tego czytac. Poza tym pisze i mowi sie : 14 Maja, a nie maj…

  No votes yet.
  Please wait...
  • Forma tekstu “14 maj” był zamierzony. Tak jak by dzień, miesiąc i godzina były niezależne od siebie. Czasami czytając trzeba pomyśleć a od razu negować. A tak nawiasem to ta forma jest też poprawna i często stosowana. I tu “czytelnikowi” przydał by się kurs nie tylko pisania.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *