REKLAMA
,
Przejażdżka krótka, ale odsiadka może być długa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna bez zgody właściciela wsiadł do samochodu i odjechał. Zatrzymał się na betonowym słupku. 20-latkowi grozi teraz kilkuletnia odsiadka.

Reklama

Policjanci z Rejowca Fabrycznego zatrzymali podejrzanego o krótkotrwałe użycie pojazdu. 20-latek usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (10 czerwca). Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu. W toku czynności policjanci ustalili, że trzech młodych mężczyzn wspólnie podróżowało samochodem marki audi. Zatrzymali się na posesji znajomego, kiedy podszedł do nich 20-latek. Na jego widok dwóch mężczyzn uciekło.

Następnie przybyły, nie pytając o zgodę właściciela, wsiadł do audi i odjechał. Przejechał kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na betonowym słupku. Porzucił uszkodzony samochód, ale ze środka zabrał  jeszcze telefon.

Okazało się, że sprawcą był 20-latek z gminy Rejowiec Fabryczny. Policjanci w jego mieszkaniu odnaleźli skradziony telefon oraz środki odurzające. Już usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA