REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Przejażdżka krótka, ale odsiadka może być długa
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Mężczyzna bez zgody właściciela wsiadł do samochodu i odjechał. Zatrzymał się na betonowym słupku. 20-latkowi grozi teraz kilkuletnia odsiadka.

Reklama

Policjanci z Rejowca Fabrycznego zatrzymali podejrzanego o krótkotrwałe użycie pojazdu. 20-latek usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (10 czerwca). Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu. W toku czynności policjanci ustalili, że trzech młodych mężczyzn wspólnie podróżowało samochodem marki audi. Zatrzymali się na posesji znajomego, kiedy podszedł do nich 20-latek. Na jego widok dwóch mężczyzn uciekło.

Następnie przybyły, nie pytając o zgodę właściciela, wsiadł do audi i odjechał. Przejechał kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na betonowym słupku. Porzucił uszkodzony samochód, ale ze środka zabrał  jeszcze telefon.

Okazało się, że sprawcą był 20-latek z gminy Rejowiec Fabryczny. Policjanci w jego mieszkaniu odnaleźli skradziony telefon oraz środki odurzające. Już usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama