REKLAMA
,
Przyjmij kosmetyczkę na staż
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zdolne kosmetyczki poszukują miejsca na staż. Są po kursie, egzaminie, chętne do dalszej nauki i pracy – zapewnia MCK OHP w Krasnymstawie.

Reklama

Zawodowy kurs kosmetyczny organizowany w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia YEI” przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie dobiegł końca. Uczestniczki miały okazję zapoznać się z tajnikami sztuki kosmetyki oraz zdobyć bogatą wiedzę i rozległe umiejętności. Pod okiem doświadczonego instruktora, kursantki wykonywały różne zabiegi kosmetyczne. Uczestniczki bardzo ambitnie realizowały stawiane przed nimi wyzwania, korzystając przy tym z niepowtarzalnej okazji nauki tych poszukiwanych na rynku kompetencji. Po zdanym celująco egzaminie nadszedł czas na staż.

Nasze zdolne i chętne do nauki oraz pracy przyszłe Panie kosmetyczki poszukują pracodawców którzy zechcą rozwinąć ich wiedzę oraz umiejętności podczas stażu organizowanego w ramach współpracy z OHP. Staż niesie szereg korzyści także dla potencjalnego pracodawcy – zapewniają Karolina Lalka-Sobczuk i Weronika Kasprzak z OHP.

Chętni do zorganizowania u siebie stażu dla kosmetyczki mogą kontaktować się z MCK OHP w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego 3, p. 308, tel. 82 576-15-81 lub z OSZ OHP w Chełmie ul. Lwowska 51, p. 416, tel. 82 564-24-43.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA