REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Przyjmij kosmetyczkę na staż
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zdolne kosmetyczki poszukują miejsca na staż. Są po kursie, egzaminie, chętne do dalszej nauki i pracy – zapewnia MCK OHP w Krasnymstawie.

Reklama

Zawodowy kurs kosmetyczny organizowany w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia YEI” przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie dobiegł końca. Uczestniczki miały okazję zapoznać się z tajnikami sztuki kosmetyki oraz zdobyć bogatą wiedzę i rozległe umiejętności. Pod okiem doświadczonego instruktora, kursantki wykonywały różne zabiegi kosmetyczne. Uczestniczki bardzo ambitnie realizowały stawiane przed nimi wyzwania, korzystając przy tym z niepowtarzalnej okazji nauki tych poszukiwanych na rynku kompetencji. Po zdanym celująco egzaminie nadszedł czas na staż.

Nasze zdolne i chętne do nauki oraz pracy przyszłe Panie kosmetyczki poszukują pracodawców którzy zechcą rozwinąć ich wiedzę oraz umiejętności podczas stażu organizowanego w ramach współpracy z OHP. Staż niesie szereg korzyści także dla potencjalnego pracodawcy – zapewniają Karolina Lalka-Sobczuk i Weronika Kasprzak z OHP.

Chętni do zorganizowania u siebie stażu dla kosmetyczki mogą kontaktować się z MCK OHP w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego 3, p. 308, tel. 82 576-15-81 lub z OSZ OHP w Chełmie ul. Lwowska 51, p. 416, tel. 82 564-24-43.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama