REKLAMA
,
Przyszła lekarka zostanie Miss Polski?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najpiękniejszą mieszkanką Ziemi Łódzkiej jest pochodząca z Zawadówki koło Chełma Marta Ziębakowska. W grudniu będzie walczyć o tytuł Najpiękniejszej Polki 2017 roku.

Wybory Miss Ziemi Łódzkiej to regionalne eliminacje do konkursu Miss Polski. W rywalizacji wzięła udział 20-letnia Marta Ziębakowska – studentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. W finale regionalnym pokonała 16  kandydatek i to ona awansowała do półfinału Miss Polski, który w ubiegły piątek (24 czerwca) odbył się w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim.  Około godziny 23:00 wszystko było już jasne i poznaliśmy nazwiska dziewcząt, które powalczą o koronę. Wśród nich pojawiła się Marta. W grudniu w Krynicy-Zdrój może zostać najpiękniejszą Polką.

Reklama

Moda towarzyszy jej nie od dziś

Marta jest absolwentką II LO w Chełmie. Ukończyła klasę biologiczno-chemiczną. Jej wielką pasją jest modeling – pierwszy raz stanęła przed obiektywem w wieku 12 lat. Od tej pory uczestniczy w pokazach mody, mistrzostwach makijażu, współpracuje ze znanymi fotografami. Zdjęcia Marty pojawiały się we włoskim Vogue’u i Papercut Magazine z Chicago. W przyszłości chciałaby prowadzić swój biznes – kliknikę dermatologiczną, która zajmowałaby się również medycyną estetyczną.

W czasie wolnym od studiów na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z wielką przyjemnością śledzę wszelkie wydarzenia ze świata mody. Poznaję nowe trendy i kultury. Obiecuję, że nikogo nie zawiodę i dam z siebie wszystko, aby wykorzystać daną mi szansę w konkursie Miss – mówiła Marta po ogloszeniu werdyktu.

Marcie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Już niedługo będziecie mogli przeczytać z nią wywiad na naszym portalu.

Na bieżąco możecie ją obserwować na Instagramie.

Marta Ziębakowska zdobyła koronę Miss Ziemi Łódzkiej 2017. Wicemiss zostały Karolina Źródłowska i Magdalena Gwarda. Gratulujemy!#miss #misspolski #regionymisspolski2017 #regionymisspolski #misspolski

Opublikowany przez Miss Polski Piątek, 2 czerwca 2017

 

 

Napisz komentarz
 • Brawo Marta. Trzymam kciuki!!!

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA