REKLAMA
,
Puchar Żołnierzy Wyklętych dla Dragona
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy strzelcy nie dali szans gospodarzom ani gościom i w każdej konkurencji podzielili między siebie nagrody za medalowe miejsca. W Lublinie odbyły się Ogólnopolskie Zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych.

Reklama

W ramach ogólnopolskich obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 29 marca w Lublinie – po raz dziewiąty – odbyły się Ogólnopolskie Zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawodnicy Jana Dąbskiego z MKS Dragon w Chełmie nie dali szans gospodarzom ani przyjezdnym, i w każdej konkurencji karabinowej podzielili między siebie (i jak się okazuje, po równo) nagrody za medalowe miejsca.

W konkurencji karabinu pneumatycznego open zwyciężył Damian Siedlecki (189 pkt), jednym punktem wyprzedzając Miłosza Drozdę.
Z kolei w karabinie sportowym open, najlepszym okazał się być Miłosz Drozda (194 pkt), który pokonał Damiana Siedleckiego siedmiopunktową przewagą.
W konkurencjach karabinowych startowało blisko 50 zawodników.

Zawody zorganizował Klub Strzelecki Snajper Lublin oraz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie i Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej. Wsparcia udzieliły lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Patronat honorowy sprawowoali: posłowie na Sejm RP Przemysław Czarnek i Tomasz Rzymkowski, a także prof. Piotr Pogonowski.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA