REKLAMA
,
Raciborowice. Przejechała po człowieku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna zginął pod kołami. Wczoraj w Raciborowicach (powiat chełmski) kierująca audi 33-latka prawdopodobnie przejechała leżącego na jezdni mężczyznę. Po czym odjechała.

Wczoraj (14 grudnia) przed godziną 17:00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Z uzyskanych informacji wynikało, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Reklama

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem audi 33-letnia kobieta z gminy Uchanie niedostatecznie obserwowała drogę, w wyniku czego prawdopodobnie przejechała leżącego na jezdni pieszego 52-latka z gminy Białopole. Mimo podjętych czynności ratowniczych oraz prowadzonej reanimacji, funkcji życiowych mężczyzny nie udało się przywrócić.

Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia. Pomimo oświetlonej ulicy tłumaczyła, że nie zauważyła mężczyzny. Po jakimś czasie wróciła jednak na miejsce wypadku z siostrą i innym samochodem. Kobieta mówiła, że była przekonana, że przejechała zwierzę. Policjanci zatrzymali 33-latkę i osadzili w areszcie. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA