REKLAMA
,
Radni pomagają zdalnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dyżury chełmskich radnych są zawieszone. Co nie znaczy, że nie mamy do nich żadnego dostępu. Jak zatem poprosić radnego o pomoc?

Reklama

W związku z sytuacją pandemiczną, dyżury radnych Rady Miasta Chełm nie odbywają się stacjonarnie.

Nie stoi to jednak na przeszkodzie w kontakcie z miejskimi rajcami – zapewnia Longin Bożeński, przewodniczący Rady Miasta Chełm.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, ograniczenia w kontaktach społecznych objęły także administrację. Dlatego dla zapewnienia bezpieczeństwa interesantom i pracownikom, w ograniczonej formule funkcjonuje magistrat, a wraz z nim także rada miasta.

Jednak zarówno przewodniczący i wiceprzewodniczący, jak i pozostali radni są do dyspozycji mieszkańców – informuje Bożeński.

Pisma w każdej sprawie można przekazywać radnym za pośrednictwem platformy ePUAP, w formie elektronicznej na adres biuro.rady@umchelm.pl oraz na piśmie – informuje przewodniczący Rady Miasta Chełm.

Pisma w tradycyjnej formie można przesłać pocztą tradycyjną, zostawić w Departamencie Obsługi Mieszkańców (parter budynku UM przy ul. Lubelskiej 65) lub wrzucić do urny w zamkniętej kopercie opisanej „Biuro Rady Miasta” wraz z podaniem numeru telefonu nadawcy, dla ułatwienia komunikacji.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA