REKLAMA
,
Ranni w wypadkach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierująca peugeotem straciła panowanie nad autem i uderzyła w latarnię. W drugim zdarzeniu kierujący mercedesem podczas wyprzedzania uderzył w opla. Do dwóch groźnie wyglądających wypadków drogowych doszło nocą z niedzieli na poniedziałek w Chełmie. 

Reklama

Niespełna dwie godziny później dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Lwowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes, 22-letni mieszkaniec gminy Chełm wykonując manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, uderzył w jadący przed nim samochód marki Opel, który w tym czasie skręcał w lewo.

W wyniku tego zdarzenia kierujący mercedesem oraz dwaj jadący z nim pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Od mężczyzny została zabezpieczona krew do badań. Oplem kierowała 20-letnia mieszkanka gminy Leśniowice, która na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń w tym zdarzeniu. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Chwila nieuwagi może kosztować czyjeś życie lub zdrowie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA