REKLAMA
,
Ratusz zmienia godziny pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

We wszystkie dni tygodnia Urząd Miasta Chełm będzie funkcjonował w godzinach 7:30-15:30. A to oznacza, że przestają obowiązywać wtorkowe, wydłużone godziny obsługi mieszkańców.

Reklama

Dotychczas wtorek był takim dniem, w którym Urząd Miasta pracował w innych godzinach, niż w pozostałe dni tygodnia. We wtorki mieszkańcy byli przyjmowani w godzinach 8:30-16:30. Teraz to się zmienia.

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19, a więc ograniczeniem bezpośredniej obsługi interesantów i wprowadzeniem hybrydowej pracy w urzędzie, to zróżnicowanie godzin nie jest zasadne i zostaje czasowo zniesione – informuje Dominik Gil z gabinetu prezydenta.

Przy czym nie oznacza to otwarcia urzędu dla interesantów. UM Chełm nadal funkcjonuje w ograniczonej formule. O szczegółach informujemy tutaj.

A zatem, planując załatwienie sprawy w magistracie, pamiętajcie o zmianie godzin pracy. Teraz od poniedziałku do piątku UM czynny jest w godzinach 7:30-15:30.
Dotyczy to wszystkich departamentów i jednostek organizacyjnych; także tych zlokalizowanych poza główna siedzibą UM, a więc również wydziału komunikacji (Lubelska 63), Urzędu Stanu Cywilnego (Pocztowa 50), Wydziału Gospodarki Odpadami Komunalnymi (Mickiewicza 32A), Departamentu Spraw Obywatelskich (Obłońska 20), Wydziału Geodezji i Kartografii (Gmach – pl. Niepodległości 1).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA