REKLAMA
,
Recydywa na katalizatorach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za włamanie i kradzieże odpowie 24-latek z Chełma. Ma na swoim koncie m.in. kradzież katalizatorów samochodowych i elektronarzędzi. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. 

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Chełma w sprawie włamania i kradzieży, do których doszło w lutym i marcu na terenie Chełma, gminy Ruda Huta i Sawin. Z ustaleń wynika, że mężczyzna w lutym wyciął i skradł trzy katalizatory z zaparkowanych samochodów. W marcu włamał się do niezamieszkałego domu i budynku gospodarczego w gminie Ruda Huta, skąd skradł sadzarkę do ziemniaków, maszynę do szycia i giętarkę do blachy. Z kolei z terenu niezamieszkałej posesji w gminie Sawin skradł elektronarzędzia i przewody elektryczne.

Reklama

Pokrzywdzeni oszacowali łączna wartość strat na kwotę ponad 14 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Mężczyźnie przedstawiono wczoraj (1 kwietnia) zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Będzie odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa, gdyż był wcześniej karany za podobne czyny. Prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA